HC 2018-2019 eindstand periode 3 - groep 1
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVL
1Ron van Leeuwen71,2514,0075,071,410,24-142102
2Walter van Dijk62,9012,6974,564,39,591250021
3Mark Hopman61,7112,5174,057,110,46-132212
4Johan de Moor57,6011,8664,066,79,47032101
5Gert van Driel53,0511,1531,550,013,07-1030021
6Arie Lodder49,4010,5863,558,310,66031201
7Kees van 't Land25,196,7982,025,010,72204401
8Bas van Dijk20,886,1281,518,810,15003502
9Ronald Möhrke20,116,0021,050,09,410101011

HC 2018-2019 eindstand periode 3 - groep 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRHRL
1Cees vd Berg78,6915,0054,080,010,48140112
2Pleun Notenboom71,7214,0364,575,011,1504111
3Rob Bedeaux69,3713,7064,066,711,152321011
4Frans Op de Beek62,6012,7685,062,510,55042202
5Frans Aardoom54,5811,6474,057,110,62116001
6Martin van Bokkem43,9910,1673,550,010,01-123201
7Erwin Vink29,348,1292,527,810,99-121601
8Dirk van Vuuren28,097,9561,016,711,74002411
9Hans Brussaard25,957,6551,530,011,54-111301
10Ernst Laban14,126,0031,033,310,35-11020

HC 2018-2019 eindstand periode 3 - groep 3
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Nico van Vliet74,9115,0065,591,79,70051001
2Johan vd Meer60,7513,1574,057,110,521322011
3Danny Breure57,4812,7285,062,510,78042201
4Kees de Graaf56,3712,5854,080,011,30-14010
5Rinus vd Knaap49,1711,6473,550,011,62123201
6Meinard Schrijer42,5210,7752,040,013,0211221
7Peter van Es27,928,8661,016,712,32-210501
8Gert-Jan Onnink23,098,2372,028,611,42-12050
9Henk Duurkoop6,006,0030,00,011,9910030
10Ida Vink6,006,0000,00,00,0000000




HC 2018-2019 eindstand periode 2 - groep 1
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVH
1Mark Hopman78,4514,0075,578,69,40151111
2Ron van Leeuwen62,4911,7164,066,79,39032111
3Walter van Dijk62,2011,6795,561,19,63-1432011
4Bas van Dijk61,5211,5795,561,19,98-143201
5Arie Lodder53,5410,4384,050,010,1403230
6Gert van Driel49,679,8883,543,810,9001521
7Cees vd Berg46,779,4652,040,011,51120302
8Frans Op de Beek28,306,8182,025,010,8721251
9Rob Bedeaux22,626,0061,016,711,03-2024011

HC 2018-2019 eindstand periode 2 - groep 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVH
1Kees van 't Land87,1115,0085,568,811,160431021
2Ronald Möhrke78,8314,0064,575,011,05041111
3Johan de Moor74,1813,4485,568,810,80043101
4Dirk van Vuuren67,7012,6664,066,710,50032102
5Frans Aardoom67,1812,6074,564,310,47-12501
6Martin v Bokkem53,3110,93105,050,010,99034301
7Pleun Notenboom52,2610,8174,057,110,72132201
8Nico v Vliet35,638,8182,531,311,22013401
9Peter v Es31,268,2893,033,311,13-13060
10Johan vd Meer12,306,0090,55,611,84101801

HC 2018-2019 eindstand periode 2 - groep 3
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Hans Brussaard75,9414,0075,071,411,36150201
2Ernst Laban71,3913,4663,558,312,28031201
3Erwin Vink65,5312,7774,057,111,97-140301
4Danny Breure56,5111,7184,050,011,33040411
5Kees de Graaf56,4011,7074,057,111,05140301
6Meinard Schrijer37,729,5062,541,711,7102130
7Gert-Jan Onnink15,846,9231,033,310,78-11020
8Henk Duurkoop13,226,6130,00,09,37-10031
9Ida Vink8,006,0010,00,011,7010010




HC 2018-2019 eindstand periode 1 - groep 1
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVL
1Mark Hopman81,9014,0086,581,38,74053003
2Walter van Dijk75,8913,2096,572,29,421450011
3Gert van Driel53,6510,2274,564,310,65-13310
4Ron van Leeuwen53,3610,1884,556,39,31033201
5Bas van Dijk41,388,5893,538,910,10123411
6Frans Op de Beek39,408,3162,541,710,360213011
7Dirk van Vuuren36,797,9651,530,09,161113031
8Ronald Möhrke30,007,0582,531,39,520134011
9Frans Aardoom22,126,0082,025,09,54-20440

HC 2018-2019 eindstand periode 1 - groep 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVH
1Rob Bedeaux77,8415,0043,587,510,07031003
2Arie Lodder77,3014,9175,578,69,67-14301
3Cees vd Berg68,5213,4264,066,79,25040203
4Peter van Es48,069,9673,558,38,77031211
5Pleun Notenboom45,359,5062,550,09,951212021
6Martin van Bokkem41,908,9183,543,810,4502331
7Kees van 't Land38,418,3262,033,39,95012303
8Hans Brussaard35,657,8632,066,79,97-120101
9Erwin Vink26,686,52102,022,29,61-104511
10Ernst Laban24,686,0082,531,39,7621340

HC 2018-2019 eindstand periode1 - groep 3
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Johan de Moor89,5514,0086,085,78,27-1520031
2Nico van Vliet64,3311,1696,075,08,52044001
3Johan vd Meer50,919,6584,556,38,59041303
4Meinard Schrijer43,609,5564,066,79,1902400
5Kees de Graaf30,997,4193,538,99,0712340
6Gert-Jan Onnink24,267,1962,033,39,1902040
7Ida Vink22,756,49102,527,89,01-121601
8Danny Breure22,456,4591,518,88,93011611
9Henk Duurkoop18,946,0032,066,76,7812010
Promotie/degradatie
Periode 3:
2-->1: Cees vd Berg, Pleun Notenboom, Rob Bedeaux
3-->2: Nico van Vliet, Johan vd Meer, Danny Breure
1-->2: Kees van 't Land, Bas van Dijk, Ronald Möhrke
2-->3: Dirk van Vuuren, Hans Brussaard, Ernst Laban
Periode 2:
2-->1: Kees van 't Land, Ronald Möhrke, Johan de Moor
3-->2: Hans Brussaard, Ernst Laban, Erwin Vink
1-->2: Cees vd Berg, Frans Op de Beek, Rob Bedeaux
2-->3: Nico van Vliet, Peter van Es, Johan vd Meer
Periode 1:
2-->1: Rob Bedeaux, Arie Lodder, Cees vd Berg
3-->2: Johan de Moor, Nico van Vliet, Johan vd Meer
1-->2: Dirk van Vuuren, Ronald Möhrke, Frans Aardoom
2-->3: Hans Brussaard, Erwin Vink, Ernst Laban