Uitslagen periode 1 ronde 9 (7 november 2019)
Groep 1
Mark Hopman- Gert van Driel½ - ½ Walter van Dijk- Bas van Dijk½ - ½
Ronald Möhrke- Cees vd Berg0 - 1 Kees van 't Land- Ron van Leeuwen1 - 0
Groep 2
Frans Op de Beek- Hans Brussaard½ - ½ Kees de Graaf- Dirk van Vuuren0 - 1
Groep 3
Peter van Es- Martin van Bokkem½ - ½ Danny Breure- Johan vd Meer0 - 1
Erwin Vink- Rinus vd Knaap0 - 1
Groep 1 en 2
Arie Lodder- Rob Bedeaux1 - 0


HC 2019-2020 stand periode 1 - groep 1
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVL
1Ron van Leeuwen61,9714,0064,575,010,03041101
2Kees van 't Land60,2513,6653,570,010,321311011
3Walter van Dijk59,2213,4574,564,39,891331011
4Bas van Dijk44,3010,4573,042,910,32-1142011
5Cees vd Berg42,9410,1863,558,39,810312011
6Rob Bedeaux30,527,6952,040,09,471203012
7Mark Hopman28,447,2772,535,79,70-113301
8Gert van Driel24,386,4541,537,510,23-203101
9Ronald Möhrke22,136,0072,028,69,93112401

HC 2019-2020 stand periode 1 - groep 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Frans Op de Beek71,3414,0065,083,39,850420011
2Arie Lodder54,3311,9264,066,79,840321011
3Hans Brussaard47,6811,1042,562,512,00013001
4Pleun Notenboom45,1310,7963,558,39,25015001
5Johan de Moor41,4910,3552,550,010,27113101
6Dirk van Vuuren35,939,6763,050,010,52-222201
7Peter Goedegebuur33,119,3262,541,79,84013201
8Frans Aardoom24,298,2452,040,09,6811220
9Kees de Graaf6,006,0060,00,010,6600060

HC 2019-2020 stand periode 1 - groep 3
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Johan vd Meer78,5217,0075,578,612,40-143001
2Ernst Laban57,6513,8163,558,313,0801500
3Rinus vd Knaap55,2913,4584,556,311,69033201
4Nico van Vliet55,0313,4153,570,013,11-13110
5Erwin Vink54,8313,3863,558,312,68023101
6Peter van Es46,3112,0883,543,811,98215201
7Martin van Bokkem42,5511,5173,042,912,03-11421
8Danny Breure27,299,1872,535,712,0912140
9Cees den Tuinder20,978,2141,025,012,0200220
10René Born14,417,2110,00,09,18-10010
11Meinard Schrijer13,047,0030,516,712,35101201
Groepsindeling seizoen 2019-2020 - periode 1
Groep1Groep 2Groep 3
Ron van LeeuwenArie LodderMartin van Bokkem
Gert van DrielPleun NotenboomJohan vd Meer
Mark HopmanJohan de MoorNico van Vliet
Walter van DijkDirk van VuurenErwin Vink
Rob BedeauxHans BrussaardDanny Breure
Cees vd BergKees de GraafMeinard Schrijer
Bas van DijkFrans Op de BeekPeter van Es
Ronald MöhrkePeter GoedegebuurErnst Laban
Kees van 't LandFrans AardoomRinus vd Knaap
Cees den Tuinder
Uitslagen vorige ronden
Eindstand vorige periode(n)