Uitslagen periode 4 ronde 9 (11 juli 2019)
Groep 1
Pleun Notenboom- Mark Hopman0 - 1 Ron van Leeuwen- Arie Lodder1 - 0
Gert van Driel- Walter van Dijk½ - ½ Rob Bedeaux- Bye
Groep 2
Johan vd Meer- Erwin Vink1 - 0 Frans Op de Beek- Frans Aardoom½ - ½
Danny Breure- Nico van Vliet½ - ½
Groep 3
Hans Brussaard- Dirk van Vuuren0 - 1 Peter van Es- Kees de Graaf0 - 1
Rinus vd Knaap- Meinard Schrijer½ - ½

HC 2018-2019 stand periode 4 - groep 1
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVH
1Ron van Leeuwen64,2814,0075,578,69,7014301
2Gert van Driel59,0413,1375,578,69,7514300
3Walter van Dijk51,2611,8484,556,39,97025101
4Mark Hopman41,9110,2984,556,310,05-23320
5Cees vd Berg40,2210,0141,537,511,0901122
6Rob Bedeaux40,1410,0052,040,010,07-112211
7Arie Lodder34,579,0862,541,711,0502130
8Pleun Notenboom23,747,2872,028,610,6611241
9Johan de Moor16,006,0061,016,711,0901050

HC 2018-2019 stand periode 4 - groep 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVL
1Bas van Dijk64,4815,0086,581,39,6705300
2Ronald Möhrke60,2414,2165,083,39,8524200
3Kees van 't Land43,7311,1285,062,59,5604220
4Frans Aardoom42,0810,8153,570,09,94-12300
5Frans Op de Beek41,6210,7284,556,39,56033201
6Martin van Bokkem32,338,9883,543,89,8203140
7Nico van Vliet23,767,3872,535,79,42-12140
8Johan vd Meer23,227,2893,033,39,6813060
9Erwin Vink21,006,8692,527,89,40-12160
10Danny Breure16,396,0082,025,09,6701250

HC 2018-2019 stand periode 4 - groep 3
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Dirk van Vuuren86,1917,0087,593,810,8307100
2Hans Brussaard48,1912,2063,050,012,55014101
3Meinard Schrijer37,5710,8662,541,712,7701320
4Kees de Graaf36,9910,7962,541,711,63-22130
5Ernst Laban34,1510,4332,066,79,14-112001
6René Born32,6410,2411,0100,09,6111000
7Peter van Es31,1510,0593,033,312,0311440
8Rinus vd Knaap27,649,6182,025,011,45012501
9Gert-Jan Onnink12,967,7510,550,010,4310100
10Henk Duurkoop7,007,0000,00,00,0000000
11Ida Vink6,997,0000,00,00,0000000
Toelichting bij de stand
Ik heb de stand uitgebreid met 4 kolommen.
Ex: aantal gespeelde RSB-partijen op de clubavond
GH/GL: gewonnen van iemand uit een hogere/lagere groep
RH/RL: remise tegen iemand uit een hogere/lagere groep
VH/VL: verloren van iemand uit een hogere/lagere groep
De punten die worden toegekend bij zo'n partij (zie competitiereglement art. 8.2) zijn op een vrij gekunstelde manier verwerkt in het Keizer-programma. Bijvoorbeeld: de speler van een hogere groep die verliest krijgt 1/3 van zijn eigen waarde. Dat is hetzelfde als wat hij krijgt bij afwezigheid. Dus heb ik bij die speler ingevoerd dat hij afwezig was... enz.
Uitslagen vorige ronden
Eindstand vorige periode(n)