Uitslagen periode 2 ronde 14 (7 juli 2022)
Groep 1
Gert van Driel- Ron van Leeuwen½ - ½ Frans Op de Beek- Rob Bedeaux1 - 0
Cees vd Berg- Dirk van Vuuren1 - 0 Bas van Dijk- Bye
Groep 2
Frans Aardoom- Arie Lodder½ - ½ Nico van Vliet- Erwin Vink1 - 0
Piet Bervoets- Hans Brussaard0 - 1 Kees de Graaf- Johan Monster0 - 1
Groep 3
Joos van Es- Ernst Laban1 - 0 Meinard Schrijer- Mike Ista½ - ½
Groep 3
Peter van Es- Marius vd Griend½ - ½


Eindstand periode 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 14

Groep 1
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Ron van Leeuwen100,0915,00117,568,210,85-16322
2Walter van Dijk100,0314,99118,072,79,92-16412
3Gert van Driel92,4713,95106,565,010,6524512
4Johan de Moor75,6411,6385,568,89,8505121
5Cees vd Berg65,8710,2994,550,010,3314143
6Frans Op de Beek58,829,32115,550,010,06-14341
7Pleun Notenboom58,709,30104,040,011,1101631
8Rob Bedeaux53,328,5694,044,410,66-13242
9Dirk van Vuuren37,546,39102,020,010,9301273
10Bas van Dijk34,686,00112,522,711,2511373

Groep 2
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Johan Monster128,7017,0099,0100,011,15-19001
2Piet Bervoets81,6313,1396,066,711,6016030
3Hans Brussaard76,2912,6996,066,711,63-15220
4Nico van Vliet69,5012,14115,550,011,64-14340
5Ronald Möhrke68,6212,0685,568,811,6005120
6Kees van 't Land68,1412,0285,062,511,7204220
7Arie Lodder66,3611,8894,044,411,57-13242
8Frans Aardoom65,2011,7894,550,011,7013331
9Marius vd Griend50,4910,57113,531,811,9113170
10Erwin Vink32,769,12102,020,012,0302081
11Kees de Graaf6,997,0090,00,012,2610090

Groep 3
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Mike Ista142,6720,00117,568,215,72-16321
2Martin van Bokkem114,3217,47116,054,516,48-13620
3Peter van Es111,8617,25136,550,016,1213730
4Joos van Es108,4216,95126,050,015,7005251
5Marjolein Osinga98,9516,1053,570,016,24-12300
6Johan vd Meer93,9015,65104,545,016,2803340
7Meinard Schrijer89,9415,3084,050,016,4901611
8Ernst Laban89,3215,25104,545,016,8201720
9Henk Bijvoet73,9013,87104,040,016,2123250
10Teunis van der Werf43,3311,1561,525,016,5100331
11Cees den Tuinder8,008,0000,00,011,6300000
12Chiel vd Berg8,008,0000,00,011,1500000
13Jan vd Velden8,008,0000,00,011,9100000
Groepsindeling seizoen 2021-2022 - periode 2
Groep 1Groep 2Groep 3
Gert van DrielArie LodderPeter van Es
Ron van LeeuwenKees van 't LandMartin van Bokkem
Walter van DijkRonald MöhrkeErnst Laban
Frans Op de BeekNico van VlietJoos van Es
Bas van DijkFrans AardoomJohan vd Meer
Johan de MoorErwin VinkCees den Tuinder
Pleun NotenboomHans BrussaardTeunis vd Werf
Dirk van VuurenJohan MonsterMeinard Schrijer
Rob BedeauxMarius vd GriendMike Ista
Cees vd BergKees de GraafChiel vd Berg
J. vd Velden
Henk Bijvoet
Uitslagen vorige speelavonden