Uitslagen periode 2 ronde 8 (20 februari 2020)
Groep 1
Ron van Leeuwen- Bas van Dijk0 - 1 Mark Hopman- Arie Lodder½ - ½
Frans Op de Beek- RSB Kees van 't Land- RSB
Pleun Notenboom- RSB
Groep 2
Erwin Vink- Frans Aardoom0 - 1 Ronald Möhrke- RSB
Johan de Moor- RSB Dirk van Vuuren- RSB
Johan vd Meer- RSB Rinus vd Knaap- RSB
Groep 3
Peter Goedegebuur- Martin van Bokkem½ - ½ Danny Breure- Kees de Graaf1 - 0
Groep 1 en 3
Peter van Es- Walter van Dijk0 - 1


Stand periode 2 - groep 1
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVL
1Walter van Dijk60,6714,0065,083,38,180420011
2Pleun Notenboom43,1110,6643,075,07,63222002
3Mark Hopman41,9010,4363,558,39,200231011
4Bas van Dijk33,298,8053,060,08,91-13021
5Arie Lodder32,768,7042,562,59,37021101
6Kees van 't Land24,107,0551,020,08,90-102303
7Frans Op de Beek24,077,0551,020,010,02-1023021
8Cees vd Berg23,987,0331,550,010,50111111
9Ron van Leeuwen18,576,0061,525,08,78011411

Stand periode 2 - groep 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Gert van Driel59,2414,0044,0100,08,98040001
2Johan de Moor51,5012,7953,570,08,99131102
3Ronald Möhrke49,5612,4943,075,08,920301021
4Frans Aardoom42,1111,3374,564,39,9914120
5Rob Bedeaux41,0711,1642,050,011,31020211
6Rinus vd Knaap40,6911,1052,040,010,01-120312
7Dirk van Vuuren27,999,1211,0100,012,79-110001
8Erwin Vink17,107,4282,025,011,2702060
9Johan vd Meer8,006,0060,00,011,52000602

Stand periode 2 - groep 3
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Peter Goedegebuur71,2118,0054,080,013,5613200
2Hans Brussaard56,4815,3832,066,713,44-112001
3Martin van Bokkem55,5215,2174,057,113,80-132201
4Nico van Vliet50,4114,3022,0100,010,91020001
5Peter van Es48,6413,9973,042,914,03114201
6Danny Breure39,0612,2873,550,012,1512320
7Ernst Laban36,8011,8832,066,711,3711200
8Kees de Graaf32,5111,1273,042,912,81-13040
9Meinard Schrijer13,967,8250,510,012,96-10140
10René Born9,337,0020,00,011,7000020
11Hans Wagenaar9,337,0000,00,00,0000000
12Cees den Tuinder9,337,0000,00,00,0000000
Groepsindeling seizoen 2019-2020 - periode 2
Groep 1Groep 2Groep 3
Walter van DijkRob BedeauxPeter Goedegebuur
Ron van LeeuwenGert van DrielHans Brussaard
Cees vd BergRonald MöhrkeKees de Graaf
Bas van DijkJohan de MoorNico van Vliet
Kees van 't LandDirk van VuurenPeter van Es
Mark HopmanFrans AardoomMartin van Bokkem
Arie LodderJohan vd MeerErnst Laban
Pleun NotenboomRinus vd KnaapMeinard Schrijer
Frans Op de BeekErwin VinkDanny Breure
Hans Wagenaar
Cees den Tuinder
René Born
Uitslagen vorige ronden
Eindstand vorige periode(n)