Uitslagen periode 2 ronde 11 (12 maart 2020)
Groep 1
Ron van Leeuwen- Mark Hopman½ - ½ Kees van 't Land- Frans Op de Beek½ - ½
Bas van Dijk- Cees vd Berg½ - ½
Groep 2
Johan de Moor- Johan vd Meer1 - 0 Erwin Vink- Dirk van Vuuren0 - 1
Gert van Driel- Ronald Möhrke½ - ½
Groep 3
Peter van Es- Martin van Bokkem0 - 1 Danny Breure- Nico van Vliet0 - 1
Groep 2 en 3
Ernst Laban- Rinus vd Knaap0 - 1


Stand periode 2 - groep 1
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGLRLVL
1Walter van Dijk79,0414,0086,581,38,312530011
2Mark Hopman61,5811,3596,066,78,57-1441011
3Pleun Notenboom52,029,9063,558,39,47023102
4Arie Lodder49,179,4764,066,79,67032101
5Bas van Dijk40,988,2373,550,08,91131312
6Ron van Leeuwen39,628,0293,538,99,31123411
7Frans Op de Beek32,866,9982,531,39,24-2134021
8Kees van 't Land29,716,5271,521,49,15-103403
9Cees vd Berg26,306,0062,033,39,1901231

Stand periode 2 - groep 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Gert van Driel82,4414,0076,085,710,23152001
2Ronald Möhrke74,5813,1664,575,010,16041102
3Johan de Moor62,5311,8685,062,59,790422021
4Frans Aardoom59,0211,4885,568,89,8205120
5Rob Bedeaux55,3911,0953,060,011,33130211
6Rinus vd Knaap46,0610,0972,028,610,79-1205121
7Dirk van Vuuren41,869,6443,075,09,32030101
8Erwin Vink26,067,94103,030,010,48030701
9Johan vd Meer8,006,0090,00,010,89-100902

Stand periode 2 - groep 3
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlByExGHRHVH
1Peter Goedegebuur99,4918,0075,578,613,6714300
2Martin van Bokkem91,0816,9796,066,713,49-152202
3Nico van Vliet70,4314,4553,570,013,23131101
4Hans Brussaard67,1014,0543,075,013,54022001
5Peter van Es60,8513,29104,040,013,97016301
6Kees de Graaf53,6012,4084,050,012,7104040
7Danny Breure46,0711,4893,538,913,01123401
8Ernst Laban40,5010,8052,040,012,85-112201
9Meinard Schrijer34,8710,1271,521,413,91-10340
10René Born9,337,0020,00,011,9400020
11Hans Wagenaar9,337,0000,00,00,0000000
12Cees den Tuinder9,337,0000,00,00,0000000
Groepsindeling seizoen 2019-2020 - periode 2
Groep 1Groep 2Groep 3
Walter van DijkRob BedeauxPeter Goedegebuur
Ron van LeeuwenGert van DrielHans Brussaard
Cees vd BergRonald MöhrkeKees de Graaf
Bas van DijkJohan de MoorNico van Vliet
Kees van 't LandDirk van VuurenPeter van Es
Mark HopmanFrans AardoomMartin van Bokkem
Arie LodderJohan vd MeerErnst Laban
Pleun NotenboomRinus vd KnaapMeinard Schrijer
Frans Op de BeekErwin VinkDanny Breure
Hans Wagenaar
Cees den Tuinder
René Born
Uitslagen vorige ronden
Eindstand vorige periode(n)