Uitslagen periode 2 ronde 7 (28 april 2022)
Groep 1
Frans Op de Beek- Pleun Notenboom½ - ½ Gert van Driel- RSB
Ron van Leeuwen- RSB Walter van Dijk- RSB
Bas van Dijk- RSB Johan de Moor- RSB
Rob Bedeaux- RSB Dirk van Vuuren- RSB
Groep 2
Kees de Graaf- Nico van Vliet0 - 1 Erwin Vink- Johan Monster0 - 1
Ronald Möhrke- Frans Aardoom1 - 0 Hans Brussaard- Marius vd Griend1 - 0
Arie Lodder -RSB
Groep 3
Meinard Schrijer- Ernst Laban½ - ½ Joos van Es- Martin van Bokkem0 - 1
Peter van Es- Henk Bijvoet½ - ½ Johan vd Meer- Marjolein Osinga½ - ½


Stand periode 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 7

Groep 1
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Johan de Moor55,4315,0054,590,08,92-14101
2Ron van Leeuwen44,7912,5042,562,511,1502112
3Gert van Driel44,0512,3242,562,510,0802112
4Walter van Dijk39,6111,2853,060,09,19-12212
5Cees vd Berg37,7110,8342,050,010,4302022
6Frans Op de Beek33,009,7263,050,09,4702221
7Pleun Notenboom28,278,6152,040,09,54-10411
8Dirk van Vuuren27,288,3851,530,011,3011132
9Rob Bedeaux25,768,0231,033,312,0011022
10Bas van Dijk17,166,0051,020,011,4210232

Groep 2
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Johan Monster78,5917,0077,0100,011,23-17000
2Kees van 't Land42,8612,4543,075,010,3602200
3Piet Bervoets40,9412,2143,075,011,6923010
4Frans Aardoom39,4812,0253,060,011,25-13021
5Ronald Möhrke37,7611,8063,558,311,4203120
6Hans Brussaard32,6111,1542,562,511,1702110
7Arie Lodder32,4011,1252,040,011,81-12032
8Nico van Vliet31,0110,9563,050,011,4502220
9Erwin Vink18,359,3362,033,311,2002040
10Marius vd Griend9,748,2461,016,710,3301050
11Kees de Graaf0,007,0070,00,010,8210070

Groep 3
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Martin van Bokkem75,2420,0064,575,015,5003300
2Meinard Schrijer61,9717,6332,066,716,9211201
3Ernst Laban54,6016,3273,550,015,60-11510
4Peter van Es48,6215,2573,550,014,9012320
5Mike Ista46,9214,9563,050,014,6402220
6Henk Bijvoet44,1614,4552,550,015,69-12120
7Joos van Es44,0414,4373,042,915,8713040
8Johan vd Meer33,0812,4862,033,314,5101230
9Marjolein Osinga28,4111,6421,050,013,8600200
10Teunis van der Werf15,599,3510,00,014,95-10011
11Cees den Tuinder8,008,0000,00,00,0000000
12Chiel vd Berg8,008,0000,00,00,0000000
13Jan vd Velden8,008,0000,00,00,0000000
Groepsindeling seizoen 2021-2022 - periode 2
Groep 1Groep 2Groep 3
Gert van DrielArie LodderPeter van Es
Ron van LeeuwenKees van 't LandMartin van Bokkem
Walter van DijkRonald MöhrkeErnst Laban
Frans Op de BeekNico van VlietJoos van Es
Bas van DijkFrans AardoomJohan vd Meer
Johan de MoorErwin VinkCees den Tuinder
Pleun NotenboomHans BrussaardTeunis vd Werf
Dirk van VuurenJohan MonsterMeinard Schrijer
Rob BedeauxMarius vd GriendMike Ista
Cees vd BergKees de GraafChiel vd Berg
J. vd Velden
Henk Bijvoet
Uitslagen vorige speelavonden