Eindstand Eiergongtoernooi 2023
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Gert van Driel182,7429,00118,577,322,33-18120
2Ronald Mhrke170,9327,69118,072,722,41-18030
3Johan Monster167,7527,33118,072,722,06-18030
4Walter van Dijk141,1024,37107,070,021,4307031
5Cees vd Berg136,0323,80117,063,620,8817040
6Dirk van Vuuren132,4123,40106,565,020,5806131
7Ron van Leeuwen128,6922,99116,054,522,8416050
8Rob Bedeaux122,1022,25117,063,619,8917040
9Pleun Notenboom100,8419,89116,559,119,87-16140
10Piet Bervoets89,7818,66114,540,922,5614160
11Marius vd Griend81,9617,79105,050,017,5805051
12Johan de Moor78,9317,45105,050,018,3305051
13Frans Op de Beek78,5917,41104,040,021,7304061
14Tobie Doolaard62,2615,60104,040,017,0604061
15Henk Bijvoet47,2213,92103,030,017,2403071
16Judith vd Berg44,3013,60113,027,317,0713080
17Kees de Graaf41,9613,3482,025,015,3002061
18Mike Ista40,5213,18113,027,317,92-13080
19Joos van Es20,9311,00101,010,017,0401091
UITSLAG EIERGONGTOERNOOI 2023

Er waren dit jaar 19 deelnemers.
Toen na 11 rondes, waarbij het er wild aan toe ging, de kruitdampen waren opgetrokken,
bleek Gert van Driel het meest stressbestendig geweest te zijn.
Hij ging met de meeste eieren huiswaarts.
Ook alle anderen gingen met minstens n doosje eieren naar huis, zodat iedereen
bij het paasontbijt van een vers eitje kon genieten.
Uitslagen vorige ronden