Berekening puntentotaal Keizer

Je kunt je puntentotaal in de Keizerstand als volgt controleren:
Maak een lijstje van alle tegenstanders tegen wie je gespeeld hebt met de uitslag.
Kijk in de laatste stand hoeveel punten elke tegenstander waard is en hoeveel punten jezelf waard bent (in de kolom Wd).
Bij een overwinning krijg je 100% van de waarde van je tegenstander, bij remise de helft en bij verlies 0 punten.
Een bye en een RSB-wedstrijd op donderdag levert 2/3 van je eigen waarde aan punten op.
Bij afwezigheid krijg je 1/3 van je eigen waarde. (Dit laatste geldt alleen voor de eerste 5 keer dat je afwezig bent. Daarna krijg je bij afwezigheid 0 punten.)
ô
Uitslagen periode 4 ronde 1 (2 mei 2019)
Groep 1
Gert van Driel- Pleun Notenboom1 - 0 Arie Lodder- Walter van Dijk1 - 0
Mark Hopman- Johan de Moor1 - 0
Groep 2
Ronald Möhrke- Bas van Dijk½ - ½ Johan vd Meer- Kees van 't Land0 - 1
Frans Op de beek- Erwin Vink0 - 1 Martin van Bokkem- Danny Breure1 - 0
Groep 3
Meinard Schrijer- Kees de Graaf1 - 0 Peter van Es- Dirk van Vuuren0 - 1
Hans Brussaard- Rinus vd Knaap1 - 0
Groep 1 en 3
Ernst Laban- Rob Bedeaux0 - 1



Uitslagen periode 3 ronde 10 (25 april 2019)
Groep 1
Kees van 't Land- Bas van Dijk½ - ½ Johan de Moor- Ron van Leeuwen1 - 0
Walter van Dijk- Ronald Möhrke1 - 0 Mark Hopman- Bye
Groep 2
Frans Aardoom- Martin van Bokkem½ - ½ Rob Bedeaux- Cees vd Berg1 - 0
Frans Op de Beek- Ernst Laban1 - 0
Groep 3
Johan vd Meer- Peter van Es1 - 0 Rinus vd Knaap- Danny Breure½ - ½
Groep 2 en 3
Nico van Vliet- Erwin Vink0 - 1

Uitslagen periode 3 ronde 9 (11 april 2019)
Groep 1
Kees van 't Land- Johan de Moor0 - 1 Gert van Driel- RSB
Walter van Dijk- RSB Bas van Dijk- RSB
Arie Lodder- RSB Ron van Leeuwen- RSB
Mark Hopman- RSB
Groep 2
Ernst Laban- Erwin Vink1 - 0 Martin van Bokkem- Rob Bedeaux½ - ½
Dirk van Vuuren- Frans Aardoom½ - ½ Pleun Notenboom- Bye
Frans Op de Beek- RSB Cees vd Berg- RSB
Groep 3
Johan vd Meer- Rinus vd Knaap½ - ½ Danny Breure- Peter van Es1 - 0
Meinard Schrijer- Kees de Graaf0 - 1

Het eerste team speelde een thuiswedstrijd tegen Sliedrecht 2 en verloor met 3½-4½.
Uitslagen periode 3 ronde 8 (4 april 2019)
Groep 1
Mark Hopman- Gert van Driel½ - ½ Bas van Dijk- Walter van Dijk0 - 1
Kees van 't Land- Ron van Leeuwen0 - 1 Johan de Moor- Arie Lodder1 - 0
Groep 2
Frans Op de Beek- Dirk van Vuuren½ - ½ Erwin Vink- Martin van Bokkem1 - 0
Rob Bedeaux- Pleun Notenboom0 - 1
Groep 3
Rinus vd Knaap- Gert-Jan Onnink1 - 0 Nico van Vliet- Danny Breure1 - 0
Kees de Graaf- Johan vd Meer1 - 0
Groep 2 en 3
Petervan Es- Frans Aardoom½ - ½

Uitslagen periode 3 ronde 7 (28 maart 2019)
Groep 1
Ron van Leeuwen- Gert van Driel½ - ½ Arie Lodder- Bas van Dijk1 - 0
Mark Hopman- RSB Kees van 't Land- RSB
Johan de Moor- RSB
Groep 2
Pleun Notenboom- Frans Op de Beek1 - 0 Frans Aardoom- Erwin Vink½ - ½
Cees vd Berg- RSB Rob Bedeaux- RSB
Dirk van Vuuren- RSB Hans Brussaard- RSB
Groep 3
Henk Duurkoop- Nico van Vliet0 - 1 Danny Breure- Gert-Jan Onnink1 - 0
Peter van Es- Rinus vd Knaap0 - 1 Johan vd Meer- RSB
Meinard Schrijer- Bye
Groep 1 en 2
Martin van Bokkem- Walter van Dijk½ - ½

Het tweede team speelde een thuiswedstrijd tegen Ridderkerk 1 en won met 5½-2½.
Uitslagen periode 3 ronde 6 (21 maart 2019)
Groep 1
Ron van Leeuwen- Mark Hopman1 - 0 Bas van Dijk- Johan de Moor½ - ½
Walter van Dijk- Kees van 't Land½ - ½
Groep 2
Frans Aardoom- Hans Brussaard1 - 0 Cees vd Berg- Martin van Bokkem1 - 0
Erwin Vink- Frans Op de Beek0 - 1
Groep 3
Gert-Jan Onnink- Henk Duurkoop1 - 0 Johan vd Meer- Meinard Schrijer½ - ½
Rinus vd Knaap- Kees de Graaf0 - 1
Groep 2 en 3
Danny Breure- Rob Bedeaux0 - 1

Uitslagen periode 3 ronde 5 (14 maart 2019)
Groep 1
Walter van Dijk- Mark Hopman½ - ½ Kees van 't Land- Arie Lodder0 - 1
Bas van Dijk- Ron van Leeuwen0 - 1
Groep 2
Rob Bedeaux- Erwin Vink1 - 0 Martin van Bokkem- Dirk van Vuuren1 - 0
Cees vd Berg- Hans Brussaard1 - 0 Frans Op de Beek- Pleun Notenboom1 - 0
Groep 3
Danny Breure- Johan vd Meer0 - 1 Gert-Jan Onnink- Kees de Graaf0 - 1
Meinard Schrijer- Nico van Vliet0 - 1
Groep 1 en 3
Rinus vd Knaap- Gert van Driel0 - 1

Uitslagen periode 3 ronde 4 (7 maart 2019)
Groep 1
Mark Hopman- Bas van Dijk1 - 0 Gert van Driel- Walter van Dijk½ - ½
Arie Lodder- Ron van Leeuwen0 - 1 Johan de Moor- Kees van 't Land½ - ½
Groep 2
Hans Brussaard- Martin van Bokkem½ - ½ Dirk van Vuuren- Erwin Vink0 - 1
Cees vd Berg- Frans Op de Beek1 - 0
Groep 3
Nico van Vliet- Gert-Jan Onnink1 - 0 Meinard Schrijer- Rinus vd Knaap1 - 0
Kees de Graaf- Danny Breure0 - 1
Groep 1 en 3
Johan vd Meer- Ronald Möhrke0 - 1

Uitslagen periode 3 ronde 3 (28 februari 2019)
Groep 1
Mark Hopman- Johan de Moor1 - 0 Walter van Dijk- Arie Lodder½ - ½
Ronald Möhrke- Bas van Dijk1 - 0
Groep 2
Pleun Notenboom- Dirk van Vuuren1 - 0 Frans Op de Beek- Frans Aardoom½ - ½
Erwin Vink- Hans Brussaard0 - 1 Martin van Bokkem- Ernst Laban1 - 0
Cees vd Berg- Bye
Groep 3
Rinus vd Knaap- Nico van Vliet½ - ½ Peter van Es- Johan vd Meer1 - 0

Uitslagen periode 3 ronde 2 (21 februari 2019)
Groep 1
Kees van 't Land- Mark Hopman0 - 1 Ron van Leeuwen- RSB
Walter van Dijk- RSB Bas van Dijk- RSB
Ronald Möhrke- RSB
Groep 2
Dirk van Vuuren- Rob Bedeaux0 - 1 Frans Aardoom- Pleun Notenboom½ - ½
Erwin Vink- Cees vd Berg0 - 1 Frans Op de Beek- RSB
Groep 3
Gert-Jan Onnink- Peter van Es1 - 0 Danny Breure- Meinard Schrijer½ - ½

Het eerste team speelde voor de RSB gelijk (4-4) tegen Nieuwerkerk ad IJssel.
Uitslagen periode 3 ronde 1 (14 februari 2019)
Groep 1
Bas van Dijk- Kees van 't Land½ - ½ Arie Lodder- Mark Hopman1 - 0
Ron van Leeuwen- Walter van Dijk½ - ½ Gert van Driel- RSB
Groep 2
Rob Bedeaux- Frans Aardoom½ - ½ Pleun Notenboom- Erwin Vink1 - 0
Hans Brussaard- Frans Op de Beek0 - 1 Dirk van Vuuren- Bye
Groep 3
Henk Duurkoop- Danny Breure0 - 1 Nico van Vliet- Peter van Es1 - 0
Johan vd Meer- Gert-Jan Onnink1 - 0

Gert van Driel en Louis van Duuren hebben hun RSB-partij van volgende week vooruitgespeeld.
Beiden wonnen.


Uitslagen periode 2 ronde 11 (7 februari 2019)
Groep 1
Frans Op de Beek- Walter van Dijk0 - 1 Bas van Dijk- Ron van Leeuwen0 - 1
Arie Lodder- Rob Bedeaux½ - ½ Gert van Driel- Bye
Groep 2
Martin v Bokkem- Peter v Es1 - 0 Johan vd Meer- Kees van 't Land0 - 1
Dirk van Vuuren- Ronald Möhrke1 - 0 Johan de Moor- Frans Aardoom½ - ½
Groep 3
Kees de Graaf- Erwin Vink1 - 0


Uitslagen periode 2 ronde 10 (31 januari 2019)
Groep 1
Gert van Driel- Bas van Dijk0 - 1 Ron van Leeuwen- Walter van Dijk½ - ½
Frans Op de Beek- Arie Lodder1 - 0
Groep 2
Ronald Möhrke- Martin v Bokkem1 - 0 Peter v Es- Dirk van Vuuren0 - 1
Johan vd Meer- Johan de Moor0 - 1 Kees van 't Land- Nico v Vliet1 - 0
Groep 3
Meinard Schrijer- Danny Breure1 - 0 Hans Brussaard- Ernst Laban0 - 1
Erwin Vink- Kees de Graaf1 - 0
Groep 1 en 2
Pleun Notenboom- Rob Bedeaux0 - 1

Uitslagen periode 2 ronde 9 (24 januari 2019)
Groep 1
Gert van Driel- Ron van Leeuwen½ - ½ Cees vd Berg- Mark Hopman0 - 1
Walter van Dijk- Rob Bedeaux1 - 0 Bas van Dijk- Frans Op de Beek½ - ½
Groep 2
Pleun Notenboom- Kees van 't Land½ - ½ Nico v Vliet- Dirk van Vuuren½ - ½
Frans Aardoom- Johan vd Meer½ - ½ Johan de Moor- Peter v Es1 - 0
Ronald Möhrke- Bye
Groep 3
Danny Breure- Erwin Vink0 - 1
Groep 2 en 3
Ernst Laban- Martin van Bokkem½ - ½

Uitslagen periode 2 ronde 8 (17 januari 2019)
Groep 1
Mark Hopman- Walter van Dijk1 - 0 Rob Bedeaux- Bas van Dijk0 - 1
Arie Lodder- Gert van Driel½ - ½ Frans Op de Beek- Bye
Groep 2
Martin v Bokkem- Frans Aardoom½ - ½ Nico v Vliet- Peter v Es0 - 1
Ronald Möhrke- Johan vd Meer1 - 0 Kees van 't Land- Johan de Moor0 - 1
Groep 3
Hans Brussaard- Gert-Jan Onnink1 - 0 Erwin Vink- Danny Breure0 - 1
Ernst Laban- Meinard Schrijer½ - ½

Uitslagen periode 2 ronde 7 (10 januari 2019)
Groep 1
Mark Hopman- Bas van Dijk1 - 0 Walter van Dijk- Arie Lodder1 - 0
Cees vd Berg- Gert van Driel1 - 0 Frans Op de Beek- Rob Bedeaux½ - ½
Ron van Leeuwen- Bye
Groep 2
Kees van 't Land- Martin v Bokkem1 - 0 Johan vd Meer- Pleun Notenboom0 - 1
Johan de Moor- Ronald Möhrke0 - 1
Groep 3
Ernst Laban- Hans Brussaard1 - 0 Meinard Schrijer- Erwin Vink0 - 1
Groep 2 en 3
Danny Breure- Nico v Vliet½ - ½

Uitslagen periode 2 ronde 6 (3 januari 2019)
Groep 1
Walter van Dijk- Frans Op de Beek1 - 0 Bas van Dijk- Gert van Driel½ - ½
Ron van Leeuwen- Rob Bedeaux1 - 0 Arie Lodder- Cees vd Berg1 - 0
Mark Hopman- Bye
Groep 2
Martin v Bokkem- Johan de Moor½ - ½ Pleun Notenboom- Nico v Vliet1 - 0
Peter v Es- Ronald Möhrke0 - 1 Dirk van Vuuren- Kees van 't Land0 - 1
Groep 3
Kees de Graaf- Hans Brussaard0 - 1 Danny Breure- Meinard Schrijer1 - 0
Erwin Vink- Ernst Laban1 - 0

Uitslagen periode 2 ronde 5 (27 december 2018)
Groep 1
Gert van Driel- Walter van Dijk½ - ½ Frans Op de Beek- Mark Hopman0 - 1
Cees vd Berg- Bas van Dijk0 - 1
Groep 2
Martin v Bokkem- Dirk van Vuuren½ - ½ Nico v Vliet- Frans Aardoom½ - ½
Johan vd Meer- Peter v Es0 - 1 Pleun Notenboom- Johan de Moor0 - 1
Ronald Möhrke- Kees van 't Land½ - ½
Groep 3
Ida Vink- Kees de Graaf0 - 1 Hans Brussaard- Danny Breure1 - 0
Henk Duurkoop- Bye

Uitslagen periode 2 ronde 4 (20 december 2018)
Groep 1
Mark Hopman- Gert van Driel½ - ½ Frans Op de Beek- Ron van Leeuwen0 - 1
Walter van Dijk- Cees vd Berg0 - 1
Groep 2
Frans Aardoom- Pleun Notenboom1 - 0 Johan vd Meer- Martin v Bokkem0 - 1
Groep 3
Meinard Schrijer- Hans Brussaard0 - 1 Ernst Laban- Danny Breure1 - 0
Groep 2 en 3
Kees de Graaf- Kees van 't Land0 - 1

Uitslagen periode 2 ronde 3 (13 december 2018)
Groep 1
Bas van Dijk- Walter van Dijk½ - ½ Ron van Leeuwen- Arie Lodder0 - 1
Gert van Driel- Frans Op de Beek1 - 0
Groep 2
Martin v Bokkem- Nico v Vliet1 - 0 Peter v Es- Pleun Notenboom0 - 1
Frans Aardoom- Bye
Groep 3
Kees de Graaf- Henk Duurkoop1 - 0


Het tweede team speelde een thuiswedstrijd tegen Onesimus 3; het werd 4-4.
Uitslagen periode 2 ronde 2 (6 december 2018)
Groep 1
Rob Bedeaux- Mark Hopman0 - 1 Arie Lodder- Bas van Dijk0 - 1
Groep 2
Kees van 't Land- Frans Aardoom½ - ½ Peter van Es- Martin v Bokkem1 - 0
Dirk van Vuuren- Johan vd Meer1 - 0 Johan de Moor- Nico v Vliet½ - ½
Groep 3
Gert-Jan Onnink- Henk Duurkoop1 - 0 Danny Breure- Kees de Graaf1 - 0
Groep 1 en 3
Walter van Dijk- Erwin Vink1 - 0

Uitslagen periode 2 ronde 1 (6 december 2018)
Groep 1
Mark Hopman- Arie Lodder0 - 1
Groep 2
Frans Aardoom- Peter van Es1 - 0
Groep 3
Henk Duurkoop- Meinard Schrijer0 - 1 Hans Brussaard- Erwin Vink1 - 0
Kees de Graaf- Ernst Laban1 - 0 Danny Breure- Gert-Jan Onnink1 - 0


Het eerste team speelde een thuiswedstrijd tegen Spijkenisse 2; het werd 4-4.

Uitslagen periode 1 ronde 11 (22 november 2018)
Groep 1
Walter van Dijk- Gert van Driel½ - ½ Bas van Dijk- Ron van Leeuwen0 - 1
Groep 2
Ernst Laban- Erwin Vink½ - ½ Peter van Es- Martin van Bokkem½ - ½
Arie Lodder- Bye
Groep 3
Kees de Graaf- Nico van Vliet½ - ½ Danny Breure- Meinard Schrijer0 - 1
Henk Duurkoop- Ida Vink1 - 0


Het tweede team speelde een uitwedstrijd tegen WSV 2 en won met 2-6.
Uitslagen periode 1 ronde 10 (15 november 2018)
Groep 1
Ronald Möhrke- Frans Aardoom½ - ½ Mark Hopman- Bas van Dijk½ - ½
Dirk van Vuuren- Ron van Leeuwen0 - 1
Groep 2
Arie Lodder- Rob Bedeaux½ - ½ Martin van Bokkem- Cees vd Berg0 - 1
Erwin Vink- Hans Brussaard0 - 1 Ernst Laban- Kees van 't Land½ - ½
Groep 3
Ida Vink- Johan vd Meer0 - 1 Gert-Jan Onnink- Johan de Moor0 - 1
Meinard Schrijer- Kees de Graaf½ - ½ Danny Breure- Bye
Groep 1 en 2
Pleun Notenboom- Walter van Dijk0 - 1

Uitslagen periode 1 ronde 9 (8 november 2018)
Groep 1
Bas van Dijk- Dirk van Vuuren0 - 1 Gert van Driel- Mark Hopman½ - ½
Walter van Dijk- Frans Aardoom1 - 0
Groep 2
Cees vd Berg- Ernst Laban1 - 0 Pleun Notenboom- Martin van Bokkem1 - 0
Rob Bedeaux- Peter van Es1 - 0
Groep 3
Nico van Vliet- Danny Breure½ - ½ Kees de Graaf- Henk Duurkoop1 - 0
Johan vd Meer- Gert-Jan Onnink0 - 1 Johan de Moor- Ida Vink1 - 0
Groep 1 en 2
Erwin Vink- Ronald Möhrke0 - 1

Uitslagen periode 1 ronde 8 (1 november 2018)
Groep 1
Ron van Leeuwen- Walter van Dijk½ - ½ Frans Op de Beek- Gert van Driel0 - 1
Ronald Möhrke- Bas van Dijk½ - ½
Groep 2
Martin van Bokkem- Erwin Vink½ - ½ Ernst Laban- Pleun Notenboom½ - ½
Peter van Es- Bye
Groep 3
Henk Duurkoop- Danny Breure1 - 0 Ida Vink- Kees de Graaf½ - ½
Gert-Jan Onnink- Nico van Vliet0 - 1


Het tweede team speelde een thuiswedstrijd tegen HZP Schiedam 2 en won met 7-1.
Uitslagen periode 1 ronde 7 (18 oktober 2018)
Groep 1
Gert van Driel- Walter van Dijk0 - 1 Ron van Leeuwen- Frans Aardoom½ - ½
Bas van Dijk- Frans Op de Beek1 - 0 Mark Hopman- Ronald Möhrke1 - 0
Groep 2
Erwin Vink- Arie Lodder½ - ½ Pleun Notenboom- Cees vd Berg0 - 1
Groep 3
Johan de Moor- Meinard Schrijer½ - ½ Danny Breure- Johan vd Meer0 - 1
Nico van Vliet- Kees de Graaf1 - 0
Groep 2 en 3
Ida Vink- Peter van Es0 - 1

Uitslagen periode 1 ronde 6 (11 oktober 2018)
Groep 1
Frans Aardoom- Mark Hopman0 - 1
Groep 2
Kees van 't Land- Erwin Vink½ - ½ Cees vd Berg- Arie Lodder0 - 1
Ernst Laban- Peter van Es0 - 1
Groep 3
Johan vd Meer- Ida Vink1 - 0 Nico van Vliet- Johan de Moor½ - ½
Groep 1 en 3
Danny Breure- Frans Op de Beek0 - 1


Het eerste speelde een thuiswestrijd tegen Shah Mata 2 en verloor met 2½-5½.
Uitslagen periode 1 ronde 5 (4 oktober 2018)
Groep 1
Walter van Dijk- Ronald Möhrke1 - 0 Ron van Leeuwen- Gert van Driel0 - 1
Mark Hopman- Frans Op de Beek1 - 0 Dirk van Vuuren- Frans Aardoom½ - ½
Bas van Dijk- Bye
Groep 2
Pleun Notenboom- Arie Lodder0 - 1 Kees van 't Land- Martin van Bokkem0 - 1
Erwin Vink- Ernst Laban0 - 1 Peter van Es- Hans Brussaard1 - 0
Groep 3
Johan vd Meer- Nico van Vliet0 - 1 Danny Breure- Gert-Jan Onnink1 - 0
Kees de Graaf- Johan de Moor0 - 1 Ida Vink- Meinard Schrijer0 - 1

Uitslagen periode 1 ronde 4 (27 september 2018)
Groep 1
Gert van Driel- Bas van Dijk½ - ½ Frans Aardoom- Ronald Möhrke½ - ½
Frans Op de Beek- Walter van Dijk½ - ½
Groep 2
Arie Lodder- Ernst Laban1 - 0 Peter van Es- Erwin Vink1 - 0
Martin van Bokkem- Bye
Groep 3
Meinard Schrijer- Nico van Vliet½ - ½


Het tweede team speelde een thuiswedstrijd tegen Fianchetto 3 en won met 5-3.

Uitslagen periode 1 ronde 3 (20 september 2018)
Groep 1
Walter van Dijk- Ron van Leeuwen½ - ½ Bas van Dijk- Mark Hopman0 - 1
Ronald Möhrke- Dirk van Vuuren1 - 0
Groep 2
Arie Lodder- Kees van 't Land1 - 0 Martin van Bokkem- Rob Bedeaux0 - 1
Erwin Vink- Pleun Notenboom0 - 1
Groep 3
Meinard Schrijer- Johan vd Meer½ - ½ Kees de Graaf- Danny Breure1 - 0
Nico van Vliet- Ida Vink0 - 1
Groep 1 en 3
Johan de Moor- Frans Op de Beek1 - 0

Uitslagen periode 1 ronde 2 (13 september 2018)
Groep 1
Walter van Dijk- Bas van Dijk1 - 0 Ron van Leeuwen- Ronald Möhrke1 - 0
Dirk van Vuuren- Mark Hopman0 - 1 Frans Aardoom- Frans Op de Beek0 - 1
Groep 2
Kees van 't Land- Peter van Es1 - 0 Hans Brussaard- Cees vd Berg1 - 0
Ernst Laban- Martin van Bokkem0 - 1 Erwin Vink- Bye
Groep 3
Johan vd Meer- Johan de Moor0 - 1 Danny Breure- Ida Vink0 - 1
Gert-Jan Onnink- Kees de Graaf1 - 0

Uitslagen periode 1 ronde 1 (6 september 2018)
Groep 1
Frans Op de Beek- Ron van Leeuwen1 - 0 Mark Hopman- Walter van Dijk½ - ½
Ronald Möhrke- Gert van Driel0 - 1 Bas van Dijk- Frans Aardoom1 - 0
Groep 2
Rob Bedeaux- Erwin Vink1 - 0 Cees vd Berg- Kees van 't Land1 - 0
Martin van Bokkem- Arie Lodder½ - ½
Groep 3
Ida Vink- Gert-Jan Onnink1 - 0 Kees de Graaf- Johan vd Meer0 - 1
Johan de Moor- Danny Breure1 - 0
Groep 1 en 3
Dirk van Vuuren- Nico van Vliet½ - ½